Dzielnicowi z wizytą w przedszkolu - Aktualności - KRP VI – Białołęka, Praga Północ, Targówek

Aktualności

Dzielnicowi z wizytą w przedszkolu

Data publikacji 08.06.2021

Jak wygląda policjant? Czym się zajmuje? - o tym opowiadali sierż. szt. Agnieszka Wiatrowicz-Grabowska i sierż. szt. Łukasz Kielich dzieciom z przedszkola na Targówku. Maluchy mogły zapoznać się również z wyposażeniem wykorzystywanym przez policjantów w codziennej służbie. Dzielnicowi udzielili dzieciom cenne wskazówki i rady na temat bezpieczeństwa w domu, na drodze i w obrębie kąpielisk.

Nic tak nie raduje policjantów, jak wizyta wśród dzieci ciekawych policyjnego zawodu. Dla maluchów już sam widok funkcjonariuszy Policji jest niezwykłym przeżyciem. Policjanci jeśli tylko mogą, zawsze znajdują czas na spotkania z najmłodszymi. Mundurowi są zawsze dobrze przygotowani, dlatego na ich przybycie dzieci czekają z niecierpliwością.

Dzielnicowi sierż. szt. Agnieszka Wiatrowicz-Grabowska i sierż. szt. Łukasz Kielich odwiedzili dzieci z przedszkola na Targówku. Policjanci w niezwykle barwny sposób opowiedzieli o swojej pracy. Wyjaśnili, jak wygląda policjant, zaprezentowali też legitymację służbową.

Radość najmłodszym sprawiła możliwość zapoznania się z policyjnym wyposażeniem do służby.

Podczas spotkania policjanci poruszyli również kwestię bezpieczeństwa dzieci w domu, na drodze oraz w obrębie kąpielisk, przypomnieli również numer alarmowy 112.

Ogromną satysfakcją jest podziękowanie od dyrekcji przedszkola za przeprowadzenie ciekawych zajęć. Roześmiane twarze dzieci są dla nas dowodem na to, że była to dla nich niezapomniana wizyta.

mł. asp. Irmina Sulich

 • Policjant z przedszkolakami
  Policjant z przedszkolakami
 • Policjanci z przedszkolakami
  Policjanci z przedszkolakami
 • Policjant z przedszkolakami
  Policjant z przedszkolakami
 • Podziękowanie
  Podziękowanie