Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Usłyszał zarzuty za posiadanie narkotyków

Data publikacji 17.05.2021

Dzielnicowi z Białołęki zatrzymali 33-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. Mężczyzna na widok policyjnego patrolu zaczął się nerwowo rozglądać. Swoim zachowaniem zwrócił uwagę mundurowych, którzy znaleźli przy nim marihuanę. Został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Grozi mu kara do 3 lat więzienia.

W piątek, dzielnicowi z Białołęki patrolujący rejon służbowy zauważyli mężczyznę stojącego przy samochodzie na parkingu. Ten, na widok patrolu zaczął się nerwowo rozglądać.

W związku z powyższym funkcjonariusze postanowili go wylegitymować. Kiedy podeszli do niego i przedstawili się, mężczyźnie dosłownie trzęsły się mu ręce, a kiedy mundurowi zapytali o przyczynę jego zdenerwowania udawał, że nie wie o co chodzi. W trakcie sprawdzania torby należącej do 34-latka, dzielnicowi ujawnili dwa pojemniki szklane. W jednym z nich był susz roślinny, a w drugim biały proszek. Ponadto w torbie była również broń z nabojami.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy przy ul. Myśliborskiej. Test wykazał, że zabezpieczony susz to marihuana, natomiast biały proszek oraz broń trafiły do dalszych badań. W sprawie zostało wszczęte śledztwo, a już teraz mężczyzna usłyszał zarzuty za posiadanie środków odurzających.

mł. asp. Irmina Sulich