Aktualności

Jeżeli rozpoznajesz tego mężczyznę, zadzwoń!

Data publikacji 20.04.2021

Kryminalni z komisariatu policji na Targówku ustalają tożsamość mężczyzny, który może mieć bezpośredni związek z włamaniem do paczkomatu i kradzieżą przesyłek. Wszystkie osoby mogące posiadać jakiekolwiek informacje dotyczące wymienionego zdarzenia proszone są o kontakt z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Targówek w siedzibie jednostki przy ul. Chodeckiej 3/5, bądź pod numerem tel. 47 723-81-71.

Mężczyzna widoczny na publikowanych zdjęciach może mieć bezpośredni związek z włamaniem do paczkomatu i kradzieżą przesyłek w okresie od 30.10.2020 r. do 20.12.2020 r. W ramach wykonanych czynności policjanci zabezpieczyli zapis z kamer monitoringu.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje odnośnie tego zdarzenia lub rozpoznaje widocznego na zdjęciach mężczyznę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Targówek w siedzibie jednostki przy ul. Chodeckiej 3/5, bądź pod całodobowym numerem telefonu 47 723-81-71 lub policjantem prowadzącym sprawę 47 723-81-52 powołując się na nr sprawy KPD-II-311/21.

Informacje można przekazać także w formie elektronicznej pisząc na adres: dyzurny.kp-targówek@ksp.policja.gov.pl.

Gwarantujemy anonimowość!

mł. asp. Irmina Sulich

 • na zdjęciu widać poszukiwanego mężczyznę
  Poszukiwany mężczyzna
 • na zdjęciu widać poszukiwanego mężczyznę
  Poszukiwany mężczyzna
 • na zdjęciu widać poszukiwanego męzczyznę
  Poszukiwany mężczyzna
 • na zdjęciu widać poszukiwanego mężczyznę
  Poszukiwany mężczyzna