Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Usłyszał zarzuty za posiadanie narkotyków

Data publikacji 01.03.2021

Policjanci zatrzymali 30-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. Mężczyzna na widok policyjnego patrolu zaczął się nerwowo rozglądać. Swoim zachowaniem zwrócił uwagę mundurowych, którzy znaleźli przy nim metaamfetaminę. Został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Grozi mu kara do 3 lat więzienia.

Kilka dni temu policjanci z wydziału wywiadowczo-patrolowego na Targówku, patrolujący rejon ulicy Bolivara, zauważyli dwóch mężczyzn siedzących w zaparkowanym samochodzie m-ki opel. Osoba siedząca na tylnej kanapie zaczęła zachowywać sie bardzo nerwowo, dlatego mundurowi zdecydowali się podjąć interwencję. Podczas kontroli osobistej 30-latka funkcjonariusze ujawnili dwa woreczki foliowe z zawartością zbrylonej substancji koloru białego, natomiast podczas przeszukania jego miejsca zamieszkania znaleźli kolejny woreczek z podejrzanymi środkami.

30-latek został zatrzymany i przewieziony do komisariatu przy ul. Chodeckiej. Test wykazał, że zabezpieczone substancje to 82 gramy metaamfetaminy. Podczas sprawdzenia w policyjnych systemach okazało się, że mężczyzna dodatkowo był poszukiwany w celu ustalenia miejsca pobytu. Prokurator zastosował wobec mieszkańca dzielnicy dozór. Przypomnijmy, że za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

mł. asp. Irmina Sulich

  • na zdjęciu widać policjanta z zatrzymanym mężczyzną
    Policjant z zatrzymanym mężczyzną
  • na zdjęciu widać zabezpieczone substancje
    Zabezpieczone substancje
  • na zdjęciu widać zabezpieczone substancje
    Zabezpieczone substancje